Technolog ve Výrobě Bazénů W archiwum

GoodWorker.EU Czechia

Opublikowano: 2019-06-18 Kod ogłoszenia: 5aZ5adL Wyświetlania : 645

Přijmeme technologa ve výrobě bazénů. Atraktivní mzdové ohodnocení, práce na HPP. Možnost závodního stravování, stravenky a MultiSport karta

 Mzda, finanční podmínky:

  • výše mzdy technologa záleží na praxi a kvalifikaci;
  • 5 týdnů dovolené;
  • příspěvek na penzijní připojištění;
  • MultiSport karta;
  • věrnostní bonus za odpracované roky.

Nabízíme budoucímu zaměstnanci:

  • cizincům zajistíme legální výkon práce na území České republiky formou získání zaměstnanecké karty, nebo pracovního povolení a pracovního víza;
  • dlouhodobá práce v České republice, Hořovice;
  • zázemí dynamicky rostoucí společnosti s mezinárodním kreditem;
  • možnost profesního a osobnostního růstu, atraktivní mzdové ohodnocení;
  • moderní pracovní a přátelský kolektiv;
  • místo výkonu práce: Hořovice, okres Beroun, nedaleko Prahy;
  • práce na HPP - hlavní pracovní poměr;
  • nástup na pozici technologa možný ihned nebo po dohodě.

Náplň práce:

  • určovat, zkoušet, revidovat a případně vyvíjet nové technologické postupy – polypropylenové nádrže, hliníkové konstrukce;
  • zajišťovat technologickou přípravu a technologické změny v pracovních postupech;
  • zavádět do výroby nové technologické postupy;
  • provádět změny v technické dokumentaci;
  • řešit výrobní problémy;
  • na základě měření vypracování normativ pro jednotlivé výrobní činnosti;
  • evidence a tvorba výrobních přípravků a šablon;
  • administrace TPV dat v IS.

Požadujeme po budoucím zaměstnanci:

  • SŠ nebo VŠ technického zaměření (VŠ výhodou);
  • praxe v oblasti výroby/technologie;
  • znalost Solid Works nebo alternativního nástroje;
  • kladný přístup k IS;
  • zodpovědnost a samostatnost;
  • analytické myšlení;
  • odhodlání k prosazování změn;
  • kritický pohled;
  • ŘP sk. B.

Stravování:

  • dotované závodní stravování;
  • stravenky.

Pracovní doba:

  • jednosměnný provoz;
  • PO – PÁ, po 8 hod/den.

Kontakt pro zájemce o práci:

  • Viktorie Romanova
  • Tel.: +420 724 969 679
  • (viber):  +420 724 969 679
  • e-mail: v.romanova@goodworker.eu

Szczegóły

Wynagrodzenie

Od 500 EUR

Rodzaj zatrudnienia

Pełny etat

Opublikowano : 2019-06-18

Kod ogłoszenia: 5aZ5adL

Wyświetlania : 645

Wybierz linię autobusową